Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2019, 13:54   #502
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Troszeczkę mi się posypał plan ostatnich dni, a i sam post zajmuje dłużej, aniżeli sądziłem, że zajmie to też spodziewać się go należy dziś bądź ostatecznie jutro. Wybaczcie za zwłokę.

EDIT: Mój post wisi. Tym razem chciałbym zobaczyć od was deklaracje w formie postów względem tego co robicie by dostać się do ruin oraz poradzić sobie z atakującą was maszkarą. Z tego co do tej pory zaobserwowaliście maszkaron głównie atakuje z góry, podlatuje i uderza szponami. Wykazywał też kilka prób złapania kogoś, lecz nigdy mu się to jeszcze nie udało.

Co się zaś tyczy Roweny i pieczęci to ta wygląda na wypaczoną, dlatego też nie wykluczone, że przydałaby się jej pomoc kogoś kto zna się trochę na magii, wiedzy magicznej lub jest w stanie zaoferować zaklęcia przełamujące czary.

Termin odpisu to piątek 13 września.
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 09-09-2019 o 14:06.
Zormar jest offline