Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2019, 21:39   #68
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Jasne. Nie ma problemu. Życie to życie. Z czasem bywa różne. Śmiało wrzucaj ich prologi na forum, a gdy dadzą radę coś napisać, to niech oni wkleją.

Żeby nie było, że zaśmiecam temat rekrutacji:

Jak rozumiem gdybym później (dajmy na to za 6-9 miesięcy) zmienił zdanie i jednak chciał dołączyć, to nie powinno być problemu, prawda?

Czy jakieś autorskie zmiany w mechanice, albo jakieś reguły opcjonalne planujesz umieścić w sesji?
Wiesz, jeśli sesja będzie wtedy jeszcze istniała Chociaż mam tak mocno opracowany świat i tak wiele materiału i wątków, że odpukując wszelkie potencjalne katastrofy, to mam nadzieję że będzie to gra na lata nawet

W mechanice edycji M20 póki co nic nie zmieniam, bo nie natrafiłam póki co jeszcze na żadne głupoty (jeśli doczytam coś oczywistego to wtedy rzecz jasna będę kombinować). Zmieniam raczej czy też dookreślam zasady na poziomie który we Wstąpieniu zawsze był mocno niedookreślony i podawany jako legendy (np Nephandi, Łożyska, widderslainte itp rozkosze).

Obecnie powiem też szczerze że pod wpływem czynników o których za długo by pisać (głównie te trawiące zawsze pbfy sieciowe nieobecności) rozważam odpalenie drugiej grupki, początkowo działającej osobno a mocno związanej wątkami z Technokracją albo i z PCami z Unii, ale to do przemyślenia, plus dopiero niedługo wychodzi dodatek do M20 o Unii Technokratycznej, więc póki co tak sobie dumam i rozważam. Zobaczę jeszcze czy uda mi się rozruszać obecnych graczy, wbrew temu co tutaj między wierszami albo i nie o sobie przeczytałam, do sesji wzięłam tylko jednego dawnego gracza, no i cóż, trochę to było do przewidzenia, że tylko jego byłam pewna że się nie wykruszy Dlatego też projektowałam backstory PCów tak żeby ich łatwo było wymieniać i umożliwiać też powroty nieobecnym. Albo tak jak pisałam od początku, przeniesienie jednego gracza na solówkę z baaaaardzo wolnym tempem odpisów.

Tempo sesji które zakładam to nadal kolejka 4dniowa na odpis gracza z ograniczającym spamowanie limitem 24h w dialogu, żeby nie było.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline