Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2019, 22:20   #71
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Niestety szczerze wątpię, czy wyjdzie M20 Technocracy Reload. W 2014 na kickstarterze nadal brakowało 33 tyś dolarów na zakończenie projektu. Teraz gdy Paradox przejął prawa do marki myślę, że szybciej wyjdzie Mag 5 edycji niż jakiekolwiek rozwinięcie 20th anniversary. Szkoda.
Przecież Satyr ciągle daje update'y że on ten podręcznik obecnie pisze? Umm, czegoś nie wiem? Przecież on nawet playlisty do Technokracji ostatnio na spotify wrzucał. Heh?

Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Przepraszam, że się wtracę, ale nie chce by ludzie mieli mylne wyobrażenie, a i może MG to pomoże.
Jako MG i osoba rekrutująca proszę uprzejmie, bez takich wtrąceń na przyszłość, bo zabrzmiało to bardzo protekcjonalnie a osobiście zrobiło mi się dość przykro.
Rozumiem że nie czytałaś wątku i nie wiesz że prowadzę na edycji M20, to po pierwsze, po drugie, że pisałam że prowadzę "nie przejmując się przesadnie podręcznikami, a raczej je modyfikując wg. własnego uznania, tak żeby pasowały do tego co chcę prowadzić." Niemniej teraz to ty właśnie piszesz coś co kogoś może wprowadzić w błąd.

Każdy sobie prowadzi tak jak chce i w mojej sesji zawsze będzie obowiązywało to co ja uznaję, w M20 póki co znalazłam tylko jeden kwiatek (i to dość dosłowny, odnośnie Eutanatosów ) na szczęście.

Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Mag określa te kwestie, nie czyni legendami. Jest nawet cały podręcznik o tym, fajny tak btw. Book of madness. Lektura poczytna.
Widzę że to ta słynna szkoła grania we Wstąpienie tak jak każdy dodatek i dodatek do dodatku powiedział, ale ja do niej nie należę. Chociażby dlatego że nie wyobrażam sobie sesji z tymi wszystkimi głupotami jakich można się już w pierwszej edycji naczytać, łącznie z fatalnym revised który w wielu miejscach jest zwyczajnie beczką śmiechu.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline