Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2019, 22:49   #73
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Czytałam... i co z tego? M20 to taki Rev... powiedzmy. Temu też mówię. Możesz na M20 prowadzić i korzystać też z innych suplementów przecież.
Wiem że mogę, wiem też że tego nie robię i że o tym pisałam w rekrutacji, jasno i wyraźnie. Wkładam w prowadzenie i przygotowywanie się do prowadzenia mnóstwo pracy (jak pewnie większość MG), dlatego dziwi mnie zarzucanie mi ignorancji i nieznajomości faktu istnienia podręcznika, a moja rekrutacja zdecydowanie nie jest miejscem na edukowanie ludzi odnośnie WoDa.

Jest wielka różnica między M20 a rev i jeśli je zrównujesz to zdecydowanie mamy inne podejście i spojrzenie, ale co z tego? Niech każdy sobie gra i prowadzi jak lubi, żadne podejście nie jest ani dobre ani złe.

Złe jest dla mnie natomiast pisanie o innych w trzeciej osobie jakby na dodatek ich podejście było właśnie błędne i/lub gorsze (albo po prostu ignoranckie). Zdecydowanie nie jestem MG z którym można dyskutować że coś u mnie musi/powinno jakoś działać "bo w tamtym podręczniku na którejś tam stronie cośtam jest napisane" (pomijając mechanikę ofc). Zwłaszcza gdy tworzę metaplota sesji którego gracze zobaczą może wierzchołek góry lodowej. Plus istnienie wodowych dodatków to naprawdę nie jest raczej żadna trudno dostępna wiedza, ale ja zdecydowanie nie radzę moim graczom czytać czegokolwiek poza M20, a M20 traktować i tak sceptycznie i dopytywać.
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 10-09-2019 o 02:44.
Selyuna jest offline