Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2019, 00:27   #619
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
Jeżeli morderca nie będzie chciał odpowiadać na pytania i zagrozi to zmodyfikuje post (Patrici nie śmieszno do wzbogacenia diety o żelazo)

Myślę, że można by teraz przeskoczyć do opisywania reszty dnia. Plany Brilchan już znam, napiszę mu moją wizję reakcji Patricii, dogramy to i każdy wrzuci własną wersję, żeby skoczyć czasowo do przodu. Takie jest mój pomysł i wyobrażenie, co na to strony zainteresowane?
Jakoś dziwnie klawiatura mi się dzisiaj gbuntuje pogrzebałem w ustawieniach ale mam problemy co do akcji z chęcią ustalę ale wolałbym jakoś ustalić albo tu przez komcie albo przez PW a najepiej w sesji.

Nie za bardzo lubię docka bo trzeba potem to wkleiać a f\gadałęm z Linxem napisał że odezwie sie w sprawie powrotu Kosy.

Pytanko czy to byłaby przesada jakby w lofcie był jakieś lapek i skrzynkado THORa ? Albo chociaż VPN? Ja wiem że magiczne służby i tak nas znajdę ale tak w ramach budowania paranoi postaci miłoby było jakby Inspektor PiS Jan Smith nie wpadł na kwadrat bo mamy już dość gości :P

Bo chciałem żeby Adam nagrał parę głupich filmików, sprawdził jak tam wygląda jego sytuacja social mediowa w sprawie akcji "punkcji dla każdego" i może skontaktować się DemaskatoraRzeczywistości(TM so Edgy),

I chciałem jakieś podwaliny wrzucić pod organizacje imprezy z motywem Apokaliptycznym gdzie można by ewentualnie łowić mutantów albo łowców.

W sumie to Adam też by miał jedno czy dwa pytania do Wajchy ale boi się zadać żeby nie stracić więcej palców :P
 
Brilchan jest offline