Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2019, 02:50   #74
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Trochę na spokojniej. Naprawdę nie znoszę gatekeepingu (i podobnych zjawisk na które nawet nie mam określeń ani słów). A chcę też dać jasny sygnał czego ode mnie jako MG i w mojej sesji można się spodziewać, a co nie przejdzie, już pomijając moje prywatne opinie.

WracajÄ…c do wÄ…tku Unii (i M20 Technocracy Reloaded).
Sprawdziłam, ostatnio pod koniec sierpnia był update, chociaż ten podręcznik powstaje od tylu miesięcy, że chyba byłam przesadnie optymistyczna. Cóż, do prowadzenia Technolom / osobom współpracującym z Technolami w obliczu wielkiego kryzysu, robię własny research, bo wciąż - u mnie wydarzenia toczą się w 1979 roku i w świecie który bardzo się zmienił. Kusi mnie żeby do tego tygla po stronie Unii albo blisko Unii puścić nie tylko moich NPCów, również graczy, i to mogłaby być też np solówka, oraz także z opcją wątków przeplatających się z dotychczasowymi graczami.... Dobra, teraz się rozmarzyłam.

A jak już jesteśmy przy dodatkach do M20, teraz na etapie ostatecznych poprawek jest:




Nie to że jestem fanboyem Satyra, ale ten dodatek z pewnością jak już wyjdzie przeczytam od deski do deski, ale i -wyjątkowo sceptycznie. Uwielbiam wątki Upadłych we Wstąpieniu - chyba nie jest wielkim spoilerem ani zaskoczeniem to że obecni gracze dowiedzieli się niedawno, że to Nefy odpowiadają tu za hekatombę świata magów i to jak się zawalił. Kolejna rzecz która mogłaby zjednoczyć PCów z Tradycji i Unii, ech, gdyby ktoś reflektował to krzyczeć, znaczy pisać do mnie na PW.
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 11-09-2019 o 21:49.
Selyuna jest offline