Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2019, 15:07   #2563
Lisu
 
Lisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich zgromadzonych.

Nazywam się Adrian ale wszyscy mi mówią Lisu.

Już od pewnego czasu przeglądałem sobie forum spędzając wolny czas na śledzeniu co ciekawszych sesji. Nie dawno moja ekipa się rozpadła więc pomyślałem, że warto spróbować szczęścia w sieci.

Grałem głównie we wszelkie odmiany Warhammera, najwięcej mimo wszystko w 2 edycję. Jakieś dodatkowe systemu w klimacie SF i kryminału też się zdarzyły w międzyczasie. Ogólnie jestem otwarty na nowe propozycje gdyż świat RPG sam w sobie jest moim konikiem, niezależnie czy gram prostym zbójem rodem ze średniowiecza czy mechanicznym kapłanem prosto z WH40k.

Ostatecznie do utworzenia w końcu konta przekonał mnie napływ wolnego czasu + szykująca się sesja Dark Heresy (mniam!) + jedna z sesji WH 2ed której gracze jak i MG urzekli mnie niesamowitym klimatem który udało im się stworzyć.

Mam nadzieję spędzić tutaj duuuużo czasu i nie zanudzić was na śmierć przyszłymi odpisami.

Pozdrawiam,
Lisu
 
Lisu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem