Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2019, 22:30   #620
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Odpowiedzi Alberta wrzucę tutaj, żeby swój post wrzucić już jako początek kolejnej tury

Cytat:
Napisał Patricia Phoenix
- Jaką mamy gwarancję bezpieczeństwa, nie tylko od Ciebie? Do czego są wam tak naprawdę potrzebni ci ludzie?
Cytat:
Napisał Albert 'Sprzęgło' Wilga
- Bezpieczeństwo? Zależy z czyjej strony. Moi ludzie zaakceptowali zasady tej samej gry. A gramy do tej samej bramki. Im więcej zyskujecie wy, tym więcej zyskuję ja. Im mniej zyskujecie wy, tym mniej zyskuję ja. Mogą wam tylko pomóc, ale wtedy zysk idzie na troje lub więcej. W zależności od liczby osób. Tyle w kwestii bezpieczeństwa i pierwszego z pytań. Drugie: dla mnie są czystym zarobkiem. Co się dzieje dalej? Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Podejrzewam, że mogą stać się bronią albo obiektami badań. Żywymi lub martwymi - lekko wzruszył ramionami pokazując jak bardzo jest mu to obojętne.

- Dlatego dorzucam dychę za szumowiny.

Jeśli chodzi o laptopa + VPN, to pewnie, czemu nie?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline