Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2019, 23:37   #1
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
[DH 1ed] Agenci Tronu

DARK HERESY - AGENCI TRONU


Szanowni, chciałbym od połowy października poprowadzić scenariusz w klimatach czterdziestego tysiąclecia. Dark Heresy pierwszej edycji, dla 4-5 graczy. Początkowo myślałem o sesji dla zupełnie nowych użytkowników LI, którzy mają kłopot z załapaniem się do zabawy, ale potem uznałem, że nie będę z tego robił jedynego kryterium. Zerknę, kto się zgłosił i potem jakoś skompletuję drużynę (być może drogą losową, jeśli chętni dopiszą, a jak sobie wspomnę niedawną rekrutację do "Pana Wron", to sądzę, że szybko zabraknie mi wolnych miejsc w drużynie).

Co do wyboru postaci, dostępne są wszystkie profesje z rulebooka. Akolici należący do świty purytańskiego inkwizytora, pierwszy raz działający we wspólnym zespole, żądni udowodnienia swej wartości w oczach pryncypała i płonący żarem poczucia świętego obowiązku!

Sesja prowadzona z zastosowaniem pełnej mechaniki, w oparciu o rzuty kostkami. Nie będziemy stosowali systemu kolejek (czyli automatycznie również bez limitu wpisów na daną scenę). Nie mam nic przeciwko gdokowi, ale wolałbym prowadzić rdzeń przygody na forum, a nie w pliku współdzielonym (przy czym nie zabraniam nikomu wspólnej pracy z zastosowaniem tego narzędzia, jeśli pojawi się taka ochota - sam będę bazował przede wszystkim na wpisach w wątku na forum).

Staram się pisać obszernie i prezentować złożony świat, ale nie spodziewajcie się z mojej strony ścian litego tekstu na cztery kartki A4 per post - nie oczekuję też tego od graczy. Gdyby ktoś chciał się zorientować jak z grubsza wygląda sesja w moim wykonaniu, może zerknąć na przygodę prowadzoną właśnie w siostrzanym systemie:

http://lastinn.info/sesje-rpg-warham...-pan-wron.html

Wpisy z mojej strony co dwa, trzy dni (czasami częściej, jeśli będę miał czas). Jeśli opisywana scena nie przedstawia zagrożenia dla życia i zdrowia akolitów, zazwyczaj nie czekam na spóźnialskiego gracza, tylko pcham fabułę dalej.

Tyle słowem wstępu, w razie pytań proszę się nie krępować i pisać!
 
Ketharian jest offline