Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2019, 21:31   #5
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kilka klaryfikacji na szybko. Start sesji zaplanowałem na połowę października, ponieważ lubię się wcześniej do scenariusza przygotować, a jednocześnie życie osobiste i zawodowe nie ułatwiają wygospodarowania wystarczającej ilości czasu wolnego wcześniej.

Losowanie współczynników i reszta kreacji bohatera leży w Waszych rękach (może się oczywiście zdarzyć, że zadziwiony wyjątkowo wysokimi cechami agentów uaktywnię już w pierwszej sesji Krwiopijca, ale nie wybiegajmy może zbyt daleko w przyszłość).

Przedstawienie pomysłu na profesję swego akolity jest dobrym pomysłem, nie ukrywam bowiem, że bardziej pasuje mi koncept zróżnicowanej drużyny.
 
Ketharian jest offline