Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2019, 17:20   #1521
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Poprawiłem poprzedni post w wolnej chwili jeszcze dopisze entuzjastyczną reakcje Goblina na entuzjastyczną reakcje publiczności i to że ma własny pokój i łóżko .

No i teraz patrzę że do nowego posta też powinniem dodedytować co Gobelin robił przez ten tydzień. Myślę że łaził po mieście poznając je modlił się w świątyni i wypytwał wszystkich o historie Sybil i jej drużyny

Też jakoś w wolnej chwili doedytuje bo nie chcę męczyć MG o scenki jak z czymś przesadzę to najwyżej potem poprawię.

Co do najnowszych questów z punktu widzenia fabularnego to Gobelin chciałby wrócić do warowni pomóc przy walce ze swoją byłą patronką o religii i historii trochę wie bo ma + 6 do religii i mądrości do tego wiedzę barda i identyfikacje. Choć bardziej by mu zależało na tym żeby shippować Agako x Baltazar i pomóc przy organizacji odziałów w samej walce pewnie by się nie przydał :P

Z punktu widzenia mechanicznego chyba lepiej żeby pomógł przy morderstwach
- Ma najniższy poziom doświadczenia w drużynie
- Ma plus 10 do charyzmy i dodatkowe 1k6 do testów na Zręczność i Charyzmę od niziołczego trubadura po za walką więc się chyba przyda bardziej szukając mordercy.

Edit Po namyślę dodałem drugiego posta z deklaracją że Gobelin woli zostać w mieście
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-09-2019 o 16:53.
Brilchan jest teraz online