Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2019, 16:52   #526
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gobelin słuchał deklaracji pozostałych członków drużyny okręcając swą kozią siwą bródkę wokół palca nerwowym gestem.
- DDDddemona?! To może ja faktycznie lepiej zostanę tutaj? Wszechstwórca nakazał mi sławić twe czyny i naprawdę chciałbym wrócić do fortecy i pomóc innym, goblinom ale jeżeli podczas dalekich wypraw ktoś tutaj w mieście będzie mordował nasze stado to też będzie źle - Wypowiedział się nieśmiało.

- Na ciałach się nie znam, ale zapewne trzeba będzie przepytywać świadków jak na barda przystało mam dar przekonywania! Jeżeli kogoś będzie razić moja zielona gęba to zaprzyjaźniłem się z innym muzykiem Niziołkiem, który nie jest wojownikiem, ale ma zręczne dłonie i srebrny język, który sprawdza się po za polem bitwy. Do tego mam przy sobie zwój tropiący, który z pewnością pomógłby zauważyć tropy po mordercy! - Zawołał pokazując zwitek papieru zapisany magicznymi symbolami.

- Jak przyjdzie, co, do czego mam w zanadrzu kilka magicznych sztuczek, które uniemożliwią mordercy ucieczkę a jeżeli taka będzie wola i potrzeba to mogę dopomóc w zabiciu go za zbrodnie

- Ponawiam jednak prośbę, aby sprowadzić odział, gobliński który mógłby pomóc w odbijaniu miasta. Pamiętam, jakie szaleństwa potrafią powodować te koszmary gdyż mnie samego prześladowały.... Może warto się też zastanowić nad mariażem politycznym Pana Baltazara i Pani Agako? Związek szlachcianki dawnych krwi plemion i wybrańca nowego bóstwa mógłby połączyć zieloną część plemienia Wszechstwórcy z bladą częścią - Zasugerował nieśmiało.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-09-2019 o 22:29.
Brilchan jest offline