Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2019, 01:20   #194
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Ok, no to dyskusji w komentach się nie doczekałem więc dałem post do tego co było. :> Co do terminu myślę, do cz. 19.IX.


Wyprawa w dżunglę:

- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy; zmęcznie 0
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany -2/-5; (1x R.Cię, noga); zmęczenie 0
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy; zmęczenie 0
- van Urk 7/9 RL > s: ranny; rany 0/-2; zmęczenie -2
- Alex 8/9 RL > s: draśnięty; ranny -1/-4 (1x R.Lek, korpus); zmęcznie 0
- Dziki Pazur 8/9 > s: ranny; rany -2/-5 (1x R.Lek, korpus); zmęczenie -2
- Aria 8/9 RL > s: ranna -1/-4 (1x R.Lek, l.ramię); zmęczenie 0
- Hoffman 7/9 RL > s: ranny 0/-3; zmęczenie -2
- Zimm 8/9 RL > s: ranny -1/-4; zmęczenie -3
- Ricardo 7/9 RL > s: ranny 0/-3; zmęczenie -3
- Will 8/9 RL > s: ranny 0/-3; zmęczenie -1
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy; zmęczenie -3
- Bruce 9/9 > s: zdrowy; zmęczenie -1
- Marisa 9/9 > s: zdrowa; zmęczenie 0

Osada Johansena:

- Morgan 5,66/7 RL > s: ranna -3/-6 (1x R.Lek, l.ramię; 1x Dra, p.noga)
- Burger 5/6 RL > s: ranny -1/-4 (1x R.Lek, korpus)

---


- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +73/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:


- Marcus i Vesna po 5 PD za udział w dyskusji pt. "Co dalej?"


---

- Oki, no to dużo czasu nie minęło i gromadka spędziła je na dyskusjach pt. "Co dalej". Co do zaproponowanych planów to w większości grupka nie ma narzędzi/składników do ich wykonania. Ale na wszelki wypadek rzuciłem kostką w excel i tam są wyniki. Możecie je zobaczyć. Z nich wyszło, że 3 osoby (Zimm, Ricardo i Alex) mają jakieś przydatne narzędzia. Jakieś saperki, piłki itd.

- Jeśli chcecie to za każde 5 PD można wykonać 1 przerzut dla 1 osoby. Może się okazać, że ktoś jednak ma coś skitrane na wszelki wypadek. Można rzucać za swoją postać albo za BN-a byle był max 1 przerzut za 1 osobę (czyli max 10 PD na osobę). Co do granatów itd. to na 1 na k20 ktoś, coś ma. Co do narzędzi to na 1-3 na k20 ktoś coś ma.

- Generalnie rąbanie, piłowanie, kopanie to w miejscu gdzie jesteście raczej nie zostanie niezauważone przez dzikuny. Przynajmniej miejscowi myśliwi co robią za przewodników się tego obawiają. No i musiałoby potrwać dobre kilka godzin czyli do wieczora.

- Mniej inwazyjne i szybsze jest zmajstrowanie sideł z lin, lian itd. Niemniej to też trzeba by wiedzieć gdzie rozstawić i też sporo pracy trzeba by w to włożyć no i mieć skill (Łowiectwo, Pułapki jako pomocnicze do pracy może Mechanika). No ale to też i czas i dobrą miejscówkę trzeba by mieć na takie zabawy aby to miało ręce i nogi.

- Poza tym ponieważ przewodnicy doprowadzili grupkę w okolicę gdzie powinny być dzikuny ale jeszcze nie tak blisko by je było widać, więc van Urk zarządził rozpoznanie czy te stwory w ogóle są jak są to ile i gdzie. Więc jest quest dla ochotników. Do skradania są umiejetnosci z pakietu Kamuflaż vs wykrywanie z pakietu Spostrzegawczość. Z tym, że w przypadku zwierząt no jak wspomniałem wcześniej czyli max sukces skradacza to jakoś podejście na ok 20 m zanim się zwierzak zorientuje co jest grane.



---



- Chyba tyle na tą turę. Jakby co to pytać i pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline