Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2019, 23:24   #13
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klebern Zobacz post
Jeżeli to Twoja pierwsza postać w DH i jeszcze nie ogarniasz systemu, zdecydowanie odradzam Psykera. To bardzo trudna klasa postaci, która wymaga bardzo dobrej znajomości mechaniki.
Kiedy pierwszy raz siadłem do pisania tego posta, rozpocząłem go zdaniem "Nie demonizowałbym aż tak bardzo psionika". Dopiero po napisaniu tego wstępu uświadomiłem sobie jak wieloznacznie to zabrzmiało. Teraz na serio - strona mechaniki mnie zbytnio nie troska, to zawsze da się popchać z pomocą podpowiadającego w tle Mistrza Gry. W przypadku osoby stawiającej pierwsze kroki w DH i nie znającej świata bardziej trudne może okazać się odgrywanie psionika w trybie fabularnym (a do tego aspektu gry przykładam ogromną rolę). Gra kimś, kto jest znienawidzonym przez wszystkich wynaturzeniem, z trudem tolerowanym, zachowanym przy życiu tylko warunkowo i tylko dla wyższego dobra Imperium - to może być bardzo trudne. Dlatego zamierzam poświęcić Lavanduli nieco czasu, aby jej dokładnie przedstawić i Imperium i niewdzięczną rolę imperialnych mentatów, aby wiedziała, na co się porywa wybierając właśnie tę profesję.
 
Ketharian jest offline