Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2019, 07:48   #572
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
generalnie to na razie chce jeszcze pociągnąć kawałek w docu ale tak czy inaczej fajnie by było żeby to płynniej szło

Ogłoszenia parafialne

Jako że kończy się sezon turystyczny (więc nie mam już aż tylu wycieczek) i w mojej robocie też się uspokaja więc jedyne co mi zostało to złożyć i obronić w końcu moją pracę magisterską. Z urlopu udało mi się także przywieźć nową iskierkę chęci do życia więc staram się jej podrzucać opału i jak na razie mam wrażenie że już mam więcej chęci i pomysłów. Z tych powodów chciałbym wreszcie wrócić do regularnych odpisów. Przynajmniej raz na tydzień (czy raczej tak jak było wcześniej czyli jeśli przed upływem tygodnia wszyscy odpiszą to i ja dam odpis)
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline