Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2019, 16:55   #64
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Test odwrócony polega na wykonaniu rzutu w sytuacji, która nie wymaga takiego testu - na przykład dla BG, którzy weszli do zupełnie pustej i bezpiecznej jaskini. Teoretycznie jako MG nie muszę testować ich Spostrzegawczości, bo ja już wiem, że niczego w tej jaskini nie ma, ale rzecz idzie tu o porażki na kościach. Jeśli któryś z BG wyrzuci wysoką porażkę, wbrew wszystkiemu i reszcie drużyny będzie święcie przekonany, że wchodzi właśnie w paszczę lwa.

Testy odwrócone mają sens jedynie w takich rozgrywkach, gdzie rzuty opierają się na zaufaniu do MG i utajnionych wynikach, ale ogromnie podnoszą atrakcyjność rozgrywki, bo pozwalają zachować atmosferę pewnych wątpliwości. Ich efektem ubocznym może być pchanie BG w paranoję i obłęd, dlatego obiecuję nie nadużywać tej opcji

Coś czuje że miałam taki test w ostatnim poście MG
Saxa, zaczyna pomagać szlachciance w jej potrzebach i ewentualnym ciepłym posiłku jak nam myśliwi ogień ogarną.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline