Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2019, 17:15   #355
Krawiec
 
Reputacja: 1 Krawiec nie jest za bardzo znany
1.Preferowany komunikator
Discord

2.System RPG
-Warhammer-Mam za sobą dwie kampanie z Warhammera 2ed ale to nie jest mój ulubiony system. Serio, Warhammer Fantasy to mój ulubiony świat dark fantasy ale całość (mechanika, rozkład dodatków, podejście do świata przedstawionego) nie robi na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia.

-Dark Heresy- Mój numer 1 na długiej liście systemów w które nie grałem ale z chęcią bym zagrał. Warhammera40k znam i lubię więc również mogę zagrać w każdy RPG osadzony w tym uniwersum od FGG (Only War którego prowadziłem raz czy dwa, Dark Crusade, Deathwatch...) lub Wrath&Glory.

-Systemy postapokaliptyczne- Wszystko tylko nie nuklearne pustkowie w stylu #TotalnieNieFallout. Sam prowadziłem The End of The World a All Fleash Must Be Eaten to mój numer 3 na liście systemów w które nigdy nie grałem ale chętnie bym zagrał.

-Świat mroku- Nr 2 na wcześniej wspomnianej liście ale mam znikome pojęcie o mechanice a o settingu musiał bym jeszcze poczytać.

-D&D- Anglojęzyczne 5e to mój ulubiony system rpg (polskie tłumaczenie 5e osobiście uważam za wadliwe). Mam za sobą dosyć długą kampanię oraz 2 pojedyncze przygody. Z pozostałymi edycjami za bardzo nie miałem styczności.

-Inne systemy fantasy-Zagram w każdy system fantasy (no dobra, prawie każdy) o ile nie jest homebrewem.

3.Ilość graczy/mg
Szukam MG wraz z graczami.

4.Dodatkowe informacje, etc.
Przed zagraniem z wami w coś konkretnego wolałbym zaliczyć jednostrzała.

Zazwyczaj grałem używając Tabletop Simulator jako wirtualnego stołu ale mogę przestawić się na Roll20 lub inne darmowe oprogramowanie.

W moim wypadku system Tales of The Loop odpada a w Zew Cuthulu wolę nie grać zaraz po dołączeniu do nowej grupy.


5.Forma kontaktu z poszukiwaczem
Discord-Krawiec#9758 lub PW na tym forum.
 

Ostatnio edytowane przez Krawiec : 15-09-2019 o 17:39.
Krawiec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem