Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2019, 20:49   #663
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
@Aiko

Bardzo chętnie, zwłaszcza po tak długiej przerwie. Chcesz zacząć?


@Vadeanaine

Witamy, serdecznie witamy. Nie masz się czego bać, nie będziemy niemili, nie będziemy jej dręczyć czy niepokoić. Będziemy od razu strzelać Żart. Będzie dobrze (chyba żeby nie było ).

W tej chwili to niemożliwe z racji miejsca pobytu naszych postaci, ale gdybyś w przyszłości miała ochotę machnąć z którymś z nas (albo obojgiem) dialog, to mamy do tego przeznaczonego doca:
https://docs.google.com/document/d/1...uPpYNPQTw/edit

Na koniec dodam, choć to już pewnie wiesz skoro czytałaś wcześniejszą przygodę, że moja postać to cham, buc, prostak, a do tego szowinista (choć stara się hamować). Pod żadnym pozorem nie przejmuj się tym co mówi, a już zwłaszcza tym co myśli (zwłaszcza, że facet i tak nie zna niemieckiego). To jego, nie moje opinie. Co złego to nie ja, co złego to on
 
Col Frost jest offline