Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2019, 14:29   #125
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Grimm pozwolił przywitać się Gwendoline z górnikami. Rezolutna dziewczyna, mimo że zazwyczaj "mruczka", teraz zdała próbę na medal. Klarownie przedstawiła cel ich podróży. Krasnolud stał obok niej, kiwając głową na znak aprobaty. Miał nadzieję, że pobratymcy go dostrzegli. Gdy panna Deschain skończyła Durinnsonn dodał w khazalidzie dla uzyskania lepszego efektu.

- Witajcie, bracia! Moja towarzyszka mówi prawdę. Przychodzimy z wieściami z wioski Farigoule i są one niepokojące. Chcemy rozmówić się z czcigodnym Bardakiem Hemlursonnem. Jestem Grimm Durinsonn a Ci ludzie to moi towarzysze. Służyłem jako tarczownik u Króla spod Góry w Karak-Kadrin. Z chęcią również podzielę się wieściami z prastarej ojczyzny.
 
kymil jest offline