Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2019, 20:55   #81
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Na naszym starym forum było takie fajne rozwiązanie techniczne, którego nam tutaj (a przynajmniej mi) trochę brakuje - otóż tam pod każdym napisanym przez współgracza postem znajdowały się miniaturowe kolorowe ikonki o rozmaitym znaczeniu: dobre, super, bawisz do łez, przerażające. Każdy, kto czytał danego posta (poza jego autorem) mógł kliknąć w dowolną ikonkę (lub ich kombinację) i dzięki temu poszczególne posty otrzymywały dodatkową ocenę za jakość warsztatu literackiego albo pomysł na wpis etc.

Nanatar, ja już rozgryzłem te kostki i mieczyki. Pierwsze dostajesz za kolejne progi ilości napisanych przez siebie postów, a te drugie (miecze) za każdą drużynę, którą jako Mistrz Gry wyrżnąłeś w pień w danej przygodzie (dlatego są trzy, po trzecim razie nikt już z takim Mistrzem nie chce więcej grać).
 
Ketharian jest teraz online