Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2019, 12:22   #248
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Ranghar, spokojnie możesz.

No i po walce, zaznaczyłem przy okazji, że Jamash uleczył lekko ranną Anabell i Darvana. Jesteście w pełni sprawni i zdolni do działania

Z różnych ogłoszeń: doszły mnie głosy o pomijaniu postaci w postach. Ja naprawdę rozumiem, że każde z Was chciałoby mieć czasami więcej "czasu antenowego" ale momentami rzuty tego nie obrazują, a ja nie zamierzam naginać rzeczywistości, chociaż postaram się coś na to zaradzić W downtime'ie można samemu pisać o niektórych rzeczach, jak np. pracy przy nawigacji "Kruka" itd. Nawet przy walkach staram się, żeby po rzutach i wypisaniu sobie wszystkiego "na brudno" opis fabularny w jaki to ubieram potem pokazywał, że jednak każda z postaci miała swój wkład w starcie. Do tej pory robiłem wszystko, żebyście dobrze się bawili na tej sesji a sądząc po tempie i zaangażowaniu tak właśnie jest, dlatego trochę się zdziwiłem No ale tyle słowem wyjaśnienia, bo ktoś jeszcze może mieć podobne przemyślenia co do swojej postaci.

Wracając do przygody, Anabell znalazła belt of giant strenght +2, dajcie znać, kto bierze dla siebie.

Mamy też kolejne starcie. Tym razem wynik jest raczej wiadomy, ale zobaczymy, co kości pokażą. Poniżej mapka.



Deadline ten sam, jakby ktoś potrzebował więcej czasu, to niech da znać.
 
Mroku jest offline