Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 00:59   #137
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
No ja to wiedziałem wczesniej, ale ,myślałem że się zastanawiasz jak to jest możliwe, że 2 na raz
Szczerze? Najlepszy sposób na naukę, wiem bo sam wypróbowałem. Studiowanie podręcznika na zasadzie współpracy = podwójny sukces, czego nie doczytasz Ty, zrobi za Ciebie Twój partner

Cytat:
To Amman mi zapłacił i ja dałem mu zioła czy nie?
Aha! I kto dostał tą miksturę na nieumarłych? Wszyscy?
Tak, zapłacił i dałeś mu zioła, dostałeś złoto
Nikt nie dostał mikstury na nieumarłych, bodajże nikt nie zapytał o nią starca.
Ale jeśli ktoś chce to zrobić to tylko Mark albo Mythir, pozostali już śpią, a Nestor już się uczy

UWAGA
Czekam na odpowiedzi Mythira i Marka co do doboru księgi, pozostałych proszę o chwilowe zajęcie się spaniem/nauką i nie robieniem niczego innego póki Ci dwaj szlachetni rycerze nie sprecyzują się
Takie postępowanie wymagane jest, jako, że kolejne rozwiązanie akcji będzie zamknięciem prologu Wiary i Honoru i przechodzimy do czegoś w rodzaju pierwszego rozdziału, czyli będziecie poddani próbie Sir Thorfina.
 
Ra6nar jest offline