Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2019, 17:53   #531
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
- Nie jestem rodu szlacheckiego - zwrócił się Balkazar do Gobelina mimo już wypowiedzianych słów przez Arnsun. - Poza tym nie mam szacunku wśród ludzi. Taki ożenek nic nie wniesie. Agako z racji urodzenia może gromadzić pod sobą Orków i Gobliny, ale tylko Walkiria może ich nawrócić. Ja jestem tylko jej tarczą. Wszechstwórca nie patrzy na mnie tak łaskawym okiem jak na nią - powiedział bez cienia żalu brązowy ork. - Nasze rasy kierują się instynktem i respektują tylko prawo silniejszego. Póki co tutaj tez nie mam co konkurować z Agako.

- Gdy będziemy w twierdzy sam możesz ją zresztą zapytać co sądzi o twoim pomyśle. - Balkazar parsknął śmiechem dając do zrozumienia gdzie on zamierza się udać.
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.
Raga jest offline