Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2019, 23:29   #25
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
O, Scintilla, jak smacznie. Jeszcze jak powiesz, że kopiec Sibellus to się zaśmieję. Byle nie wprowadzenie z Edge of Darkness (które jest bardzo dobrą przygodą tak btw), bo znam je dosyć dobrze.
Jeśli kopiec, to już mam pojęcie tego, co będzie grane. Wybrałbym Scuma, bo odpowiada mojemu charakterowi, ale zaklepię sobie Arbitratora.
Oni zawsze wiedzą jak zadawać stosowne pytania, o ile będzie to sesja z rodzaju dochodzenie, bo wiadome - Akolici mają dwa zadania: tropić i eksterminować.

Co do ateizmu, niemal fanatyzmu religijnego w 40K - cóż, ateizm był, ale w czasach Imperatora czyli 30K. Właściwie, jak się wgryziesz w lore, to zrozumiesz jak pokręcony jest to świat, jak dystopijna jest to rzeczywistość oraz dlaczego gdyby Imperator powrócił, to co by zastał, bardzo by mu się nie spodobało.
Nigdy nie wnikałem w to jak na Czarnych Arkach weryfikują ludzi, ale muszę to wprowadzić u mojej drużyny. Są zbyt rozbuchani zwykłym WH, gdzie religijność nie gra pierwszych skrzypiec, wchodzą z buta jak nie-akolici incognito, więc pora im przypomnieć o śmiertelności.

Ode mnie dostaniesz niedługo pełną kartę Arbitratora, prawdopodobnie hivera.
 
BigPoppa jest offline