Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 08:38   #23
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
O bogowie!! Gem przepraszam! Zamiast forumowymi przeczytałem fabularnymi :/ Na cycki Ishtar, Gem, jeśli masz doświadczenie w grach RPG to zapraszam. Dzięki Khemi za twojego posta, który uświadomił mi pomyłkę. Khemi ma również racje w sprawie historii. Napisz dobrą historię (nawet jeśli jesteś nowy) i wyślij do mnie. Na podstawie karty zdecyduję co dalej. Na razie mam 2 graczy pewnych, 3 obiecał napisać historię postaci. Czekam na kartę Gema i Odyseji. To byłby komplet. Mam nadzieje, że 15 zaczniemy.

@Odyseja

Odyseja - im lepsza historia tym lepiej dla ciebie. Jeśli będzie dobra historia możesz grać nawet półboginią :P Z tego co dostałem od innych graczy nie radzę brać niczego z charakterem lepszym od chaotyczny dobry albo dobry/chaotyczny.
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline