Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2019, 10:04   #284
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Franko położył rękę na ramieniu chłopaka.
- Tommy... - szepnął - To nie twoja wina, tylko moja. Narażałem was już zbyt wiele razy... Domyślam się jak wysoka może być to cena - zwrócił się do księdza. - Jestem gotów zapłacić nawet więcej. Tak jak mi powiedziałeś, wróciłem w jakimś celu i to może być właśnie ten cel. - zamyślił się na moment po czym dodał - Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni. Tak mi wtedy powiedziałeś. Jestem pewien że teraz pragnę sprawiedliwości dla Zacka bardziej niż niczego kolwiek na świecie i liczę, że choć raz bóg stanie po mojej stronie... - powiedział tonem nieco zbyt żądaniowym niż powinien. Jednak mimo wielkiej skruchy dalej siedzi w nim gbur i mięśniak...
 
Fenrir__ jest offline