Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2019, 19:39   #636
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Została nas już tylko trójka? KlaneMir gra jeszcze?

Hm... Zastanawiam się czy ludzie nie wykruszają się przez to, że tyle trwa ujawnienie się supermocy. Mnie to tam nie przeszkadza, bo i tak nie mam na co liczyć.
Linx pisał mi przez PW że skontaktuje się z MG żeby wrócić Kosą ale nie wiem jak to wygląda.

Grave chyba jeszcze gra w każdym razie nic nie było o rezygnacji.

MG może warto dopisać do profilu Karla że KIA ?

Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
Mi też nie przeszkadza. Bywa irytujące ale w taki dobry sposób

Wkrótce pojawi się mój post. Mam sporo do napisania i wymyślenia jak chce wykorzystać ten otrzymany czas.
To ja poczekam na ciebie miałem ciężki tydzień choć post mam mniej więcej przemyślany to ciężki tydzień miałem więc chętnie skorzystam z wymówki :P

Zresztą planuje skorzystać z wymówki dziur w pamięci z powodu przedobrzenia z dragami i od pewngo momentu zrobić urwane scenki, zmiany stanów świadomości / mieszanie jawy ze snem
 
Brilchan jest offline