Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2019, 18:12   #11
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przygotowania do sesji sukcesywnie postępują do przodu, dlatego zacząłem skupiać swą uwagę na prologu przygody. Na czym taki prolog polega? Jest to krótkie wprowadzenie wszystkich bohaterów do zabawy za pomocą scenek fabularnych, w których zostają oni wstępnie zaprezentowani ogółowi czytelników. Mam w zwyczaju pisać takie scenki wspólnie z graczami - oni rozwijają opis bohatera, ja umieszczam w tekście kluczowe informacje na temat lokalizacji, statusu, wiedzy i motywów działania danego BG. Gracze wrzucają te scenki do wątku jeden po drugim, po czym prolog zostaje zamknięty i rozpoczyna się właściwa część przygody, w której wszyscy piszą już na własne kopytko i według dowolnej kolejności.

Lada chwila kolejni gracze dostaną PW z propozycjami zawartości takich scenek i nie ukrywam, że niecierpliwie będę wypatrywał ich odpowiedzi.
Hm... ale w sensie, że będziemy to robić przez Gdoc? Jakieś osobne tematy na forum? PW?

0_O

Sorka, pierwszy raz z czymś takim się spotykam, więc nie wiem z czym to się je
 
Kaworu jest offline