Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 11:47   #354
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Wiem, że ostatnio prosiłem o dłuższy termin przez kawalerski. Już jestem trzeźwy i gotowy do działania, a nawet z Tabasą udało nam się nakreślić malutki dialog (bo co miałem na kacu robić?).

Czy mogę prosić wyjątkowo na wydłużenie tej tury do 30 września albo nawet 1 października? Nie chce nie dać posta albo dać coś słabego po czym moich dwóch pozostałych czytelników mnie opuści na dobre... 28 września mam akurat wesele i jestem w stanie nawet z doskoku pisac dialogi (kwadrans dziennie znajdę spokojnie), ale napisać dobrego posta do tego dnia nie ma szans. Oczywiście po tym terminie nie przewiduję żadnych imprez. Z resztą jakie imprezy jak będę żonaty? Do roboty i tak codziennie do obiecanej emerytury!
 
Lechu jest offline