Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 12:38   #120
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Wykorzystałem 2 PŚ na przerzuty ataków Hansa. Pierwszy znowu okazał się nieudany z wynikiem 54, ale drugi z 15 sięgnął celu. Zanim ujawnię potencjalną liczbę ran, muszę wiedzieć jeszcze jedno: kogo Hans próbuje chlasnąć, kudłacza z odciętym uchem czy jego jeszcze w pełni zdrowego kompana?

Do zamknięcia rundy drugiej pozostanie mi oprócz alokacji obrażeń zadanych przez Hansa rozliczenie akcji zbira, który gonił Olivię. Niezależnie od tego zacząłem już cześć obliczeń dla rundy 3.

Runda 3

Saxa (48) i Felix (45) walczą teraz w tandemie przeciwko lekko rannemu przeciwnikowi dziewczyny (co daje im premię +10 do WW). Rzut dla Saxy 55, nie trafiła. Wynik dla Felixa 98, nie trafił. Oboje BG mają jeszcze PŚ do wykorzystania, czekam na stosowną deklarację. Tym samym nie rozliczam też akcji ich przeciwnika, ponieważ teoretycznie wciąż istnieje szansa, że Wasi pupile zdołają go wyeliminować, zanim runda przesunie się do poziomu jego Inicjatywy.

Potrzebuję też precyzyjnej informacji od Franza i Karla Petera, gdzie kierują się szarżą - na plecy gościa walczącego z Saxą i Felixem, na przeciwników Hansa czy na namiot szlachcianki, gdzie dotrą w czwartej rundzie.
 
Ketharian jest teraz online