Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 14:54   #209
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, chciałbym z góry przeprosić wszystkich, którzy w tej rundzie podesłali mi zaproszenia do pisania wspólnych scen. Niestety, uda się to zrealizować jedynie w przypadku Joshui Williamsa i tylko dlatego, że Heras zaczyna czuć do niego pewne szczątkowe zaufanie. Jak już zapewne wiecie, z premedytacją stworzyłem postać bohatera zamkniętego w sobie, małomównego i paranoicznie podejrzliwego wobec towarzyszy. Myślę, że stan ten może w trakcie przygody ulec zmianie na lepsze (pod warunkiem, że leki się nie skończą), ale to będzie bardzo powolny i bolesny proces - z góry zatem proszę o wyrozumiałość, jeśli nie skorzystam z Waszych zaproszeń do dialogów - Heras po prostu nie jest na to jeszcze gotowy
 
Ketharian jest offline