Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 16:23   #123
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przerzuciłem uzyskując wynik 29. Następnie na 1k10 dla obrażeń wypadło 9! To oznacza, że dźgnięty bardzo głęboko w udo drab wisi na ostatnim Punkcie Żywotnosci! Jeszcze tylko deklaracja Cattusa odnośnie jego ewentualnego przerzutu z PŚ i los oprycha stanie się jasny.

Tymczasem liczę inne fragmenty walki, jeszcze z drugiej rundy, bo został mi jeszcze jeden osobnik, który dotąd nic nie zrobił - jest to bandyta goniący dotąd Olivię. Odgrodzony od niej końmi, słyszy doskonale hałas czyniony przez nadjeżdżających strażników dróg i podejmuje ważną dla siebie decyzję. Pierwsza akcja to ruch w stronę losowo wybranego konia (rzut 1k3 i padło na konia Karla Petera! Słowo daję, to całkowicie losowy wynik)

Druga akcja to dosiadanie bardzo zdenerwowanego zwierzęcia i na dodatek pozbawionego siodła i uszy. Robię test Ag zbira z ujemnym modyfikatorem -10 do Ag, na kostkach wypadło 93. Ogier stawia opór, ale w następnej rundzie kości mogą się potoczyć inaczej!

Jeśli zatem o Olivię chodzi w trzeciej rundzie, będzie miała opodal siebie spanikowanego bandytę chcącego za wszelką cenę uciec z biwaku na koniu pana Niersa!

I jeszcze info dla Klejnotu - chciałem, żebyś to Ty wybrał ofiarę, bo wypadła mi na obrażeniach Furia Ulryka i przeciwnik zainkasował 15 obrażeń na czysto! To by wystarczyło z nadwyżką na uśmiercenie jednym ciosem tego zdrowego, ale ukryty za zasłonką Mistrza nie mogłem Ci tego zasugerować! Tak więc odrąbałeś kiudłaczowi drugie ucho razem z całą czaszką i połową ramienia!
!
 

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 24-09-2019 o 16:29.
Ketharian jest offline