Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2019, 22:47   #679
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79
- A no Col zaszalałeś mocno z tymi majorami, mocno dziwne by było wysyłanie wyższych oficerów na zadanie terenowe tego typu. Do tego z kobietą jako szefem. Jakiś młodszy oficer z podoficerem, dwóch młodszych oficerów, dwóch podoficerów ok, to w sam raz na taką misję. Ale wysyłać dwóch "starików" no to na pewno rzuca się w oczy i jest świetną kanwą do plotek
Poprawiłem. Tak jak pisałem wcześniej, chciałbym żeby tym razem struktura dowodzenia zgadzała się z prawdziwą, zwłaszcza że i tak jesteśmy wśród swoich. Zresztą skoro gramy w realiach, w których kobieta może być dowódcą sekcji w Agencji, to dlaczego nie w wywiadzie? Wydaje mi się, że możemy tu trochę nagiąć realia epoki. W samym zaś wywiadzie raczej rzadko spotyka się podoficerów czy zwykłych żołnierzy, chyba w roli szeregowych agentów terenowych, ale nie w centrali. A przynajmniej ja nie znam takiego przypadku. Zresztą 50-letni sierżant prezentowałby się co najmniej groteskowo (porucznik w sumie też).
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline