Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 15:14   #2
Loria
 
Reputacja: 1 Loria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodze
Jak dla mnie to film świetny, najlepszy z wszystkich pięciu. Trochę niezgodności jest, ale to w końcu film jest... Ale ja jakoś nie zwróciłam szczególnej uwagi na to co z książką się nie zgadza. Bardzo fajna była scena w DT i Gwardia Dumbledore'a też mi się poobała.

Cytat:
Napisał Yaneks
Kolejna wada do przebieg istnienia Gwardii Dumbledore'a. W książce Harry stanowczo sprzeciwia się tworzeniu jej, a w filmie motywuje wszystkich członków wzniosłymi przemowami, a oni reagują brawami.
Nie wiem, ale mi się zdaje, że w książce na początku nie chciał (w filmie też, albo ja nieuważnie oglądałam :P), a potem się już pogodził ze swoim losem i chętnie ich nauczał. Tam przecież było (w książce), że siedzieli w bibliotece i udawał, że się wczytuje w jakieś tam składniki, ale planował te lekcje, więc jednak nie do końca nie chciał, tylko taka była jego pierwsza reakcja (w sumie szkoda, że nie było w filmie jak się na nich cudnie wydziera )

Tylko ja nie wiem czemu, ale podczas scen poważnych/romantycznych itd. śmiałam się jak wariatka... No ale cóż... Ja jestem wariatką
 
Loria jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem