Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2019, 22:00   #15
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Post wrzuciłem.
Nie chcę, aby to npcowana przeze mnie postać Pasiastego podejmowała ważne decyzje, stąd też lekkie otępienie sierżanta Paula Allana. Wynika ono z lekkiej tremy w roli dowódcy.
Pasiasty nie dał jeszcze znaku życia, ale w ostatnim PW podtrzymał zapewnienie, że jak się ogarnie to wróci. Dlatego też jego postać pozostaje, jako NPC.

Z dobrych wieści z przyjemnością informuję, że dołączył do nas Reinhard. Jego postać zostaje po prostu wrzucona do waszego wozu, jakby tam była od samego początku.
Wobec tego proponuję następujący podział ról w wozie:
- Leminkainen jako szeregowy Logan Wilmer, kierowca
- ArchiwumX jako szeregowy Tom "Trickster" Kane, radiowiec
- Reinhard jako szeregowy John Tanner, medyk i działowy
- Pasiasty jako sierżant Paul Allan, dowódca Obecnie NPC.

Oczywiście nie są to stałe funkcje i możecie się wymieniać rolami. Wszak to Trickster aktualnie siedzi przy karabinie.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!

Ostatnio edytowane przez PeeWee : 26-09-2019 o 22:23.
PeeWee jest offline