Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 15:35   #4
geerkoto
 
Reputacja: 1 geerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodze
...a potem wszyscy weźmiemy żyletki i będziemy uczyć się grać na skrzypcach, na sucho.
Przypominam znawcom sesji zapowiadających się, tak, lub inaczej, że jakość sesji zależy od wszystkich grających. Jeśli mistrz pozbędzie się najsłabszych ogniw, dorekrutuje ewentualnie nowych graczy, którzy docenią dotychczasowy dorobek całej szalonej bandy, wtedy możemy mówić o sukcesie.
Wróżenie proponuję pozostawić zawodowym wróżkom, wszak z czegoś żyć muszą.
PS: Zdaję sobie sprawę, że mój post też nie posiada sensu istnienia w tym miejscu (jakiż to komentarz, uwaga), jednak powstrzymać sie nie mogę od złośliwych komentarzy, czytając takie komentarze.

Reisen nach Reich.
Jeśli mnie nie rozstrzelają zachodni sąsiedzi, napiszę jeszcze do Twojej sesji, póki co postać bierze L4.
 
__________________
Znowu boli (blog)...

Ostatnio edytowane przez geerkoto : 01-08-2007 o 23:06. Powód: Rzesza...
geerkoto jest offline