Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2019, 19:21   #19
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Amon, cóż, to Ty jesteś Pierwszym MG i to Twoja i tylko Twoja decyzja co do obecności doc'a.

Nie ukrywam, że po prostu mam braki czasowe, a 5e mnie interesuje. Doc może być zbawieniem, lub najgorszym koszmarem, a nawet i zabójcą sesji. Wiemy jak to wygląda w praktyce, a miałem i takie i takie doświadczenia. Prostota forum jak dla mnie jest na plus.

Ale to Twoja decyzja i się dostosuję. Dasz znać w rekru? Nie wiem, czy się nakręcać, czy odpuścić. To całkiem proste, ale przydałaby się żelazna decyzja. Mógłbym przejąć wodze MG jako trzeci/czwarty z rzędu, coby zdążyć złapać klimat i kierunek uniwersum i sesji, oraz oczekiwania graczy.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline