Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2019, 23:38   #644
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sądziłem że dlatego że dałem odpis w ostatniej chwili przykro mi że Bardel się tak naczekał w przyszłości postaram się odpiswać szybciej.

Możemy jeszcze poczekać na Noraku nie ma problemu choć jestem ciekaw jak tam wychodzi działalność on line mojej postaci. Czy udało mu się zapoczątkować jakiś oddolny ruch ? Może zwrócił uwagę mediów ?

Osobiście mam nadzieje zwrócić uwagę Zagórskiego fajnie by było kiedyś z nim podsyskutować i o filozofii i jego motywacjach serio sporo o tym naszym głównym złym myślałem i to nie tylko w kontekście tego jak go ubić. Serio się zastanawiam na ile to megaloman a na ile serio wierzył że robi coś dobrego

W najlepszym wypadku to będzie miał sytuacje typu projekt Paperklip i zostanie kolejnym Wernerem Von Brounem ale ludzie i tak go będą chcieli ukamieniować.

Co do tych różnych urwanych wspomnień twojej wygodzie pozostawiam co jest prawdziwe np do tej sytuacji z ojcem to wpadłem podczas pisania. Jeżeliby rzeczywiście złożył taki wniosek do sądu to Smith miałby podkładkę żeby zatrzymać Adama Sosnowski nie miałby dostępu do swoich pieniędzy ani mieszkania i musiałby jeszcze bardziej zejść w podziemie .

Z drugiej strony przy tym chaosie sądy raczej nie działają zbyt sprawnie i równie dobrze może to być majak wewnętrznego krytyka postaci. Nie wiem czy mi to wyszło ale starałem się w tym poście pokazać że Adam ma duże problemy ze sobą. Zaczął też nieświadomie wykorzystwać swoją moc :P

Trochę mnie martwi Alaronie czy nie zamkniesz tej sesji z powodu dużej ilości nieaktywnych graczy. Żeby nie było ja w nikogo nie rzucam metaforycznymi kamieniami (prawdziwymi też nie :P) bo sam ostatnio słabo odpiswałem ale BARDZO się w tą sesje wciągnąłem i chciałbym jeszcze Adamem pograć.

Czy z powodu niższej ilości graczy rezygnujemy z tych co miesięcnych plebiscytów ? Pomysł był bardzo fajny tak BTW.

Wiadomo co tam u Grave, Klanara i Lynxa dawali jakieś znaki życia albo wyrażali chęć powrotu do sesji ?

A nie jestem pewien czy się pytałem ale w którym dokładnie miejscu odstrzeliło Adamowi palec ? U podstawy czy ma częściowy palec i staw którym można ruszać ?
 
Brilchan jest offline