Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2019, 21:39   #179
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Spokojnie, ten dobrowolny ban zadeklarowany w drugim wątku to tylko ściema mająca uśpić czujność adminów. Tak po prawdzie to już dzisiaj mógłbym otworzyć drugi rozdział i rzucić na Was dwa razy większą bandę leśnych zbójców i to na dodatek z tresowanymi borsukami, ale wpychanie w jeden post finału pierwszego rozdziału, a następnie dopisywanie w nim prologu drugiego raziłoby zbyt mocno moje wyrafinowane poczucie estetyki. Z drugiej strony, regulamin zabrania wrzucania postów jeden po drugim w odstępie mniejszym niż 24 godziny, więc musicie się po prostu uzbroić w cierpliwość i zaczekać na te borsuki do jutra wieczora.

Jeśli chodzi o podział gotówki, pozostawiłem to Waszej inwencji - w fabularce specjalnie opisałem w ogólnikowy sposób kłótnię o monety przy ognisku, więc możecie się finalnie dogadać w tej kwestii tutaj w technicznym (bylebyście się o tę kasę nie pobili, fabuła już poszła do przodu i taka opcja jest siłą rzeczy wykluczona). Dopiszcie sobie proszę do swoich KP łupy, które sobie zawłaszczyliście (Olivia miecz, Felix kurtę, kto tam co jeszcze sobie zażyczył) - reszta zdobyczy wisi w umówionym miejscu w kniei gotowa do zabrania w drodze powrotnej do Remer.

No i na koniec oczywiste pytanie do moich nowych przyjaciół: jak Wam się gra? (swoich znajomków nie pytam, bo to nie ma sensu, znam tych nicponi od lat i to aż za dobrze, wiecznie te same narzekania, że za mało seksu, za mało pedeków i dlaczego właściwie nie można rozegrać liczącej tysiąc postów sesji w jednej i tej samej knajpie). A tak na serio, jestem otwarty na konstruktywna krytykę, chociaż lojalnie uprzedzam, że jej nadmiar zwykł skutkować transformacjami borsuków w borsukotrolle.

Aby zaś ułatwić Wam pisanie komentarzy, wręczam każdemu po 30 PD! Wbrew królującej na poprzednim forum opinii, że jestem niewiarygodnie skąpym Mistrzem Gry, właśnie dowiodłem, że jest zupełnie inaczej!

 
Ketharian jest teraz online