Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2019, 21:59   #56
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Tak sobie właśnie pomyślałem, że my chyba trochę za mocno ciśniemy z tym tempem, dlatego wrzucę dzisiaj scenkę opisującą część konwersacji Fenoffa z Estierre oraz wyniki poczynań Ariel, a potem uzbroimy się w cierpliwość i poczekamy na jakieś wpisy autorstwa Lisu i Kaworu - nie chciałbym, że obaj gracze poczuli się wykluczeni ze sporej części przygody tylko dlatego, że myśmy w wąskim gronie wpadli w trans produkując jak szaleni własne wpisy (nie, żeby mi to nie odpowiadało, osobiście lubię szybkie sesje, ponieważ dobre tempo pozwala utrzymywać właściwą atmosferę i klimat).

@Lavandula, sięgając po psyniscencję nie musisz korzystać z inwokacji. Inwokacja oczyszcza Twój umysł i ułatwia zaczerpnięcie mocy Osnowy. Psyniscencja nie czerpie tej niebezpiecznej energii, ona jest odpowiednikiem szóstego zmysłu psykera, pasywnym detektorem zaburzeń Osnowy.

Ponieważ testujesz rzutem na Per i zawsze istnieje ryzyko, że na początku niczego nie wyczujesz, sugeruję, abyś w dogodnych sytuacjach (kiedy nie ma pośpiechu i nikt nie próbuje Ci wyciąć pobłogosławionym ostrzem serca) deklarowała z góry ponownie testu raz czy dwa razy, jeśli pierwszy wynik będzie nieudany (mnie jako MG to nie przeszkadza).

@BigPoppa, do tej pory widziałem tylko ilustracje AA w karapaksach, ale jeśli coś znajdę, na pewno dam znać.
 
Ketharian jest offline