Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2019, 09:09   #546
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Pewna niespójność zaszła. Jakbyśmy przełączyli w połowie odcinka poziom trudności. Najpierw świat był niemal naturalny. Zwykli ludzie, bandyci, narkotyki, jakieś eksperymenty, tajemnicze substancje... Aż tu nagle super mutanty, tajemnicze dzieci "kukurydzy", pół żywi kosmici w słoikach, mechy bojowe, cudotwórcy jedynego wszechmogącego. Mam wrażenie, że zmieniliśmy ligę ze street lvl na wyższą. Rozumiem, że chciałeś dać nam godnych przeciwników... Ale chyba uciekło troszkę klimatu. Ogólnie odcinek w miarę fajny. Mniej klimatu ale za to bardziej pod postacie to przygotowałeś. Kilka scen było fenomenalnych jak choćby ta ze Zackiem. Kilka głupich, w większości z winy Franko. Ja na pewno piszę się na następne odcinki, tym bardziej, że rozwinąłem pełną koncepcję mojego Włocha i teraz tylko pchamy całość do przodu.
 
Fenrir__ jest offline