Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2019, 11:41   #654
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jak chcesz możemy żyć na docku i jak chcesz to może to być inny śmietnik niż ten w kuchni ale wyrzucanie do śmieci to zły pomysł. Już lepiej wyrzucić do sedesu. Co prawda jakby komuś zależało to mogliby rozkręcić muszlę klozetową i wyciągnąć z rury.

Pamiętam jak kiedyś na Discovery Channel czy innym takim była historia o pedofilu który zabił i zgwałcił dzieciaka chusteczki z krwią ofiary i jego nasieniem spuścił w sedesie policja rozebrała sedes i zdążyła wycioągnąć z rury nim spłynęło.

Najlepiej byłoby sapalić resztki w piecu a popiół rozsypać. Podobnie z kokainą oglądałem kiedyś serial o Australiskiej kontroli lotniczej gdzie wykryli kokaine na karcie kredytowej i ubraniu mają urządzenia które wynajdują te drobinki.

Znów wątpię żeby ktokolwiek kontrolował tak dokładnie mieszkanie policjantki ale Adam właśnie o takich rzeczach myśli :P

Cytat:
Oj Adam lubi żyć na krawędzi :P ( decyzji MG zostawiam czy Patti zauważy, że zabrałeś pety)
Tak tego typu postać ale akurat będzie się starał jakoś z Patti dogadać bo policja przydatna w tej sytuacji. Jeżeli zauważy to wyjaśni że pomaga jej się pozbyć dowodów tak jak wyżej to opisałem a po za tym to marnotractwo bo da się co najmniej jeszcze jednego skręta z tego ukręcić.

BTW: Założyłem że Patrycja podzieliła się z Adamem tym co wie o Wildze mam nadzieje że to nie problem ?

Cytat:
Myślę że nie ma co pisać kolejnego postu, postaram Ci się odpowiedzieć na PW i będziesz mógł wkleić to do swojego.
OK jak chcesz mogę dokleić do mojego obecnego posta albo możemy coś odegrać na docku i wkleje
 
Brilchan jest offline