Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2019, 09:14   #1662
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Daleko do szpitala? Dam radę zajrzeć do pacjentów. Pewnie fajnie by było pogadać z George czy Klarą o zapuskach.
A ja pomyślałem, że fajnie byłoby pogadać z Eberhardem :P

W gdocu podzieliłem Was na sceny.

Tam, gdzie nad gdociem jest tylko jedno imie skupiacie się na interakcji z NPCami i odgrywacie ze mną. Eberhard i Anna mnie nie potrzebują, mają drogę do lazaretu po jakieś noże, spirytus i co tam może być potrzebne do sekcji.

Bogumysł może wejść w interakcje z Dobromirem.

No a Fyodor i Franka są chyba w swoim żywiole.

Bogumysł, Fyodor i Francisca są w zasięgu wzroku względem siebie. Choć obu panom może być trudno zlokalizować dziewczynę. Jest ciemno, a ona kręci się wśród gapiów.

W drugą stronę: czerwone habity w nikłym świetle pochodni działaja prawie jak żółte kamizelki z napisem "Policja" na plecach.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline