Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2019, 13:44   #21
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację

“No to kurwa jesteśmy wyszczekani” - pomyślałam, przysłuchując się tej nierównej walce dużego koguta z małym kogutkiem.
Kiedy szefo spojrzał na mnie spuściłam wzrok i niby to strachliwie zatrzęsłam cyckami. Faceci przy władzy to lubią, tego dowiedziałam się jeszcze w młodości od starego księdza siedząc mu na kolanach.
I nie tylko.
W całym tym wyliczeniu cudów jak na przykład sama aerodyna i reszta sprzętu, którego cena była ogromna, nie usłyszałam najważniejszego słowa: “trony” i wcale nie chodzi mi o meble…
Dygłam więc i powiedziałam kiedy nikt już nic nie mówił:
- A mamy jakiś… “budżet”...? Tak, żeby na przykład nie rzucać się w oczy krzykliwym sprzętem i długimi, milicyjnymi pałami... - zerkłam wymownie na psiarski uniform. - kiedy oczywiście leży to w dobrze sprawy. - dygłam jak umiałam raz jeszcze.

 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline