Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2019, 14:07   #503
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
@Lynx - sorry, przegapiłem twój post. Na terenie Imperium zasadniczo sądzą cię imperialni. Oczywiście wyobrażam sobie próbę "ekstradycji" w przypadku jakiegoś ważnego dla kogoś krasnoluda. Czy byłaby skuteczna, tego nie wiem

@Gladin - jakiś Karl pojawił się we wpisie. Fajna fryzurka

@drużyna - jaki plan na poszukiwanie Katriny w trakcie podróży?
Eh... bo jakiś Karl był pomocnikiem na łajbie i mnie zmylił. W innej sesji Kerm gra Karlem. To chyba taka zemsta z jego strony, że w obu tych sesjach gra człowiekiem szlachcicem na literę K (Karl, Konrad). Bo on z kolei ma do czynienia (w tej drugiej sesji) z postacią Tladina... ale nie kapłan, więc ma łatwiej

Co do poszukiwań: Bladin sugeruje, żeby jak najszybciej dopaść tamtą łódź i przepytać kapitana. Im mniej postojów tym lepiej. Co prawda mogła wysiąść wcześniej, ale... i tak nie wiadomo, czy złapiemy jej trop, a będziemy tracić coraz więcej i więcej czasu. Dogonić tamtego i wypytać, wtedy można się wrócić do miejsca, gdzie wysiadała (jeżeli).
 
Gladin jest offline