Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2019, 21:06   #30
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ufff... Napisałem :P

Dostajecie po 120 sztuk złota na głowę do wydania na ekwipunek. Możecie we własnym zakresie skorzystać z dyplomacji, jeśli chcecie spróbować się targować. W innym przypadku macie ceny podręcznikowe.

Jeśli chodzi o światotworzenie to macie tu dużą dozę dowolności. Pewnie jeszcze kiedyś przyjdzie mi szerzej opisać Solku, ale na ten moment macie pełną swobodę w ramach zdrowego rozsądku. Zapodany w poście art to Solku prosto z podręcznika do kampanii, więc myślę, że na tej podstawie łatwo sobie wyobrazić ciasne, pełne ludności i kupców uliczki w osadzie, która wyrasta na niewielkim wzgórzu pośrodku pustkowia.

Kolejka potrwa do poniedziałku włącznie.

P.S. Jeśli macie jakieś pomysły (np. chcecie czegoś się dowiedzieć w mieście, coś znaleźć albo coś odegrać) to walcie z tym do mnie

Ważne! Listę swoich zakupów w mieście piszcie w komentarzach!
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 05-10-2019 o 00:03.
Warlock jest offline