Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2019, 21:22   #24
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Kto miał pytania i chciał je zadać, zrobił to. Czekało nas śledztwo o rozmiarach niewspółmiernych do doświadczenia oraz zgrania zespołu. Takiej drużynie Akolitów powierza się znacznie mniej skomplikowane zadania. Najwyraźniej Inkwizytor Solon ma zbyt dużo wiary w świeżą krew.

Dostając niemal wolną rękę, z przykazaniem ujęcia sprawcy oraz bycia rozliczanym za niepowodzenia, w myślach już zacierałem ręce. Ja nie potrzebuje specjalnych przepustek czy pozwoleń. Mój uniform i odznaka pozwalają mi wejść do wielu miejsc, więc odwiedzimy wszystkie grobowce i dokładnie przepytamy Straż Nekropolitalną. Z uwagi na powagę sprawy, nawet nie pierdną w geście oporu. Spróbowaliby. Ustępy z Prawa Imperialnego, odsłonięta odznaka i lufa pistoletu podetknięta pod brodę studzi zapał każdego chojraka, który uważa, że może stać na drodze śledztwa prowadzonego przez Adeptus Arbites.
Nie zamierzam być delikatny, kurtuazyjny nad wyraz i bawić się w długie oczekiwania na rozpatrzenie jednej prośby.

Zostanę, skoro czcigodny Estiree ma mi coś do przekazania. Najwyraźniej lubi lizodupów.
 
BigPoppa jest offline