Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2019, 23:28   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie sądzę tz. nie wykupywałem żadnych cech umiejek ani przewag które dawałby zespołowi sukces czy sławę.

Zależy jeszcze w jakich gatunkach muzycznych siedzi twoja postać Shardzi grają post punk z naleciałościami muzyki poważnej,operetkowej, elektro i Hip Hopu.*

Duncan będzie chodził po wszystkich dzielnicach i grał na ulicy za jedzenei ktoś mógł go nagrać komórką i wrzucić na FB coś tam mu wlożyłem w charyzmę i występy więc jest możliwe że nastolatek mógłby się zainteresować takim undergroundowym artystom.

Bardziej znane akcje z samym zespołem które mogłby trafić do jakieś wiadomości lokalnych byłaby obrona Squadu przed neonazistami których autorska ballada Duncana doprowadziła do łez i załamania nerwowego oraz występ na Juvenaliach po których doszło do sporych sukcesów w sprzedaży piwa oraz dotacji na uczelnie

W planach będzie załatwić jakieś gig w Pubie albo czarnym smoku

Jeżeli uznajasz że twój BG byłby takim czymś zachwycony to ja nie mam nic przeciwko Duncan też raczej nie będzie miał

Ale to tylko takie moje luźne pomysły jutro to spisze na czysto i zobaczymy co z tego Mike przyjmie a co będzie do zmodyfikowania

* Pomyślałem sobie o tym linku https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.p...decoRockabilly
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-10-2019 o 23:51.
Brilchan jest offline