Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2019, 15:16   #659
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Post świetny znikająca staruszka mordercza cospleyerka to mój nowy ulubiony NPC właśnie oglądam dokument Queen Mimi bo mają usunąć 10.10 z polskiego netflixa i sobie ją wobraziłem jako właśnie tytułową starszą panią https://www.imdb.com/title/tt3072876/

Dzięki za opisanie efektów działań Adama w necie mniej więcej tego się spodziewałem najważniejsze że z imprezą się uda to Adaś będzie mógł utrzymać swój zawód i zrobić tą pułapkę nie wiem czy będzie łowił dla siwego irokeza czy nie Adam sam jeszcze nie wie... Planuje tą imprezę bo spodziewa się że przyjdą tam zarówno ofiary, łowcy jak i niebezpieczny element spróbuje prztestować swoją moc na większej grupie aby poznać własne ograniczenia

Na zasadzie trzaśniemy gniazdo os kijem i zobaczymy co dalej

Cytat:
Nikt, kto wziął przerwę nie deklarował powrotu.
Szkoda bo miałem trochę planów co do interakcji z innymi postaciami:

1.Mitras jako jedyny zdawał się mieć większą paranoje niż Adam ale i tak sądzę że chłopaki znaleźliby wiele wspólnych tematów.

2.Nawet zacząłem wyszukiwać darmowe programy czytające na smartfony których mogłaby używać Angie byłem też ciekaw czy ona i jej "magiczni" NPC wykryją Adamowe eksperymenty z czarną magią i jak na nie zareagują. Praktycznie tylko po to dałem tą wstawkę z jedzeniem palca wostatnim poście... No, OK dałem też dlatego że wydawała mi się śmieszna przy okazji pokazałem jak duży problem ma Adam z narkotykami i samokontrolą.

3. Razem z Kosą Adam mógłby podbić internet i świat

4. Ciekawiło mnie jakby się poukładały relacje z Xsiędzem Dominikiem mogłoby dość do ciekawych dyskusji telogoicznych i chyba z BG tylko Domi miał jakieś umiejętności naukowe które pomogłby dojść do tego co zrobił Zagórski i jak walczyć z jego bronią biologiczną. Mógł mieć najważniejszą rolę w sesji!

5. Z Vanilią raczej nie wiem czy by znależli punkty wspólne mogliby zrobić jakąś synergie w kwestii muzyki choć wątpię czy skrzypaczka byłaby tym zainteresowana. Na pewno dogadaliby się w kwestii zemsty bo z BG to chyba tylko ona jest równie mściwa co Adam

Cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem co do relacji z innymi graczami co teraz są w sesji mam obecnie takie pomysły

Policjantka Patti: Relacja w stylu buddy cop movie z lat 80tych gdzie Patrycja byłaby doświadczoną policjantką grającą zgodnie z zasadami a Adam będzie jej pomocnikiem i comic realief dodatkowo Patty byłaby dla Adasia aniołem na ramieniu, dobrym wpływem czy sumieniem na podobnej zasadzie co pasikonik z pinokia i pilnowałaby żeby Adam nie rozszalał się z mocą bo postać moja ma taki charakter że bardzo łatwo może zostać antyhero czy wręcz łotrem z mocą którą ma i jego tenedencjami do chaosu

Nie wiem jak to zorganizować ale mam nadzieje żeby zatrudnić Witolda jako ochroniarza Adama żeby uniknąć sytuacji z łowcami czy powtórki spotkania ze Sprzęgłem może jak Adam pójdzie się spotkać z ojcem żeby użyć na nim swojej mocy i przekonać go żeby zreygnował z ubezwłasnowolnienia to przy okazji przekona rodziców że potrzebują ochoroniarza. Zadzwonią do agencji Witolda i jego szef zadzwoni z pytaniem czy już wyjechał bo jest zlecenie dla niego ?

Przy okazji byłby mroczny moment dla Adama bo świadomie użyłby własnych zdolności na najbliższych.
 
Brilchan jest offline