Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2019, 19:32   #663
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
W sumie muszą być dziani, skoro Adam ma taki wypaśny wózek... Makes sense.
Akurat wózki aktywne nie są takie drogie jeszcze średnio 7 tysiaków 5 dostaje z NFZ co pięć lat resztę muszę dopłacić ze swoich. Wózki elektryczne potrafią do dwudziestu kilku kosztować w wersji terenowej (czyt. takie którymi da się wyjechać na ulice i pokonać krawężnik) są jeszcze droższe do tego niesamowicie dużo potrafią kosztować akumulatory które lubią się psuć, zawieszenie i inne dodatki :P

Akurat ten Adamowy wózek wzoruje na swoim własnym jeszcze planuje opisać taki wózek zrobiony ze złomu bo mój wujek mechanik samocohody jak usłyszał ile to kosztuje to stwierdził że on mógłby taki sam zrobić z fotela komputerowego, opon samochodowych i jakiś części ze złomu koniec, końców tego nie zrobiliśmy ale sam pomysł mi się podoba

A co do rodziców Adama to przekopuje info z materiałów bo Witek może ich kojarzyć czy to z pism plotkarskich czy stąd że z racji zawodu wie kto jest w mieście przy kasie może widział ich na jakieś imprezie charytatywnej jak ochraniał kogoś innego ?

Cytat:
Stefan Sosnowski (45 l) Ojciec Adama producent TV sporo pieniędzy do tego obrotny finansista inwestuje na giełdzie ze sporym sukcesem nauczył syna, że musi być twardy i samodzielny.

Stanisława Sosnowska (53 l) Matka Adama jest fryzjerką i makijażystką po zawodówce obecnie właścicielka kilku dobrze prosperujących salonów fryzjersko - kosmetycznych.

Oboje rodziców ciężką pracą wyszli z biedy uważają, że to choroba syna ich zmotywowała do ciężkiej pracy, która zaowocowała takim sukcesem. Są kochającą rodziną, ale dają młodemu sporo wolności i przestrzeni, bo są zdania, że musi się wyszumieć, są dumni z jego działalności artystycznej oczywiście gdyby z młodym działo się coś groźnego to zrobiliby interwencje i próbowali pomóc. Zawsze byli wsparciem dla Adama, ale od najmłodszych lat wpajali mu konieczność samodzielności i niezależności na tyle na ile było to w jego przypadku możliwe. Nie chcieli żeby ich dzieciak stał się kolejnym nienawidzącym świata zgorzkniałym kaleką, który uprzykrza życie sobie i innym oraz jest roszczeniowy, ponieważ czuje się skrzywdzona przez los.
Dałem post pomyślałem że dając odpis tego samego dnia dam wyraz mojemu zachwytowi nad tą sesją i docenienia ciężkiej pracy MG

Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
(...) coraz bardziej absurdalne trudności, ale zapewniam was, że tutaj wszystko ma swoją przyczynę
Ja tam wierzę i ufam że w tym szaleństwie jest metoda ! chcę żeby Adam poznał babcie teleporko cosplayerke sam by zaczął się przebierać i odgrywać z nią scenki
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-10-2019 o 22:30.
Brilchan jest offline